czwartek, 22 grudnia 2011

Początek ♥

Dzieciństwo to raczej najlepszy okres w życiu Jessiki . Bezproblemowe życie , ciągła zabawa . Szkoda że to już nie wróci.  W tamtym czasie każdy dzień zaczynał życie na nowo, bez ciężaru dnia wczorajszego. Dziewczyna pamięta jeszcze swój duży pokój a w kącie mnóstwo zabawek . Pamięta nawet swoją pierwszą noc pod namiotem , kiedy to przybłąkał się do nich mały kotek przez którego dziewczyna nie spała całą noc żeby z nim siedzieć . Pierwsze papierosy , melanże , wagary , poznawanie chłopaków . To zostanie jej na całe życie .

Teraz Jessica Smith jest szesnastoletnią dziewczyną o niebieskich , dużych oczach , lekko falowanych blond włosach , szczupłej figurze i ciemnej karnacji . Mieszka ona w dużym domu z ogrodem i basenem . Jest ona córką wielkiego biznesmena  . Można powiedzieć że jest bogata . Ma ona o rok starszego brata Mika.

Mike Smith jest bardzo popularnym siedemnastolatkiem . Jest wysokim , dobrze zbudowanym brunetem . Ma on duże powodzenie u dziewczyn. Zawsze postawi się w obronie swojej siostry . Tak samo on i Jessica chodzą w markowych ciuchach co teraz u nastolatków to prawie podstawa . Mike i jego kumple są wyluzowanymi ludźmi i to za nimi chodzą nastolatki . Brak komentarzy:

Prześlij komentarz